אודות ארקה מתחם אירועים על הים

מזמינים אתכם

Arca מזמינים אתכם לחגיגה בלתי נשכחת, עם מיטב האורחים שלכם וגלי הים. את אולם האירועים שלנו הקמנו בשנת 2003, ומאז אנחנו לא מפסיקים לשמח ולרגש את בעלי האירועים והאורחים שלהם. האירועים ב- Arca מתאימים גם לאירועים הנחגגים בעונת החורף, וכמובן לאירועים הנערכים בעונת הקיץ. כל אירוע המופק על ידנו, מופק בתשוקה לענף האירועים ובאהבה לאדם. את החלומות שלכם על אירוע החלומות שלכם נוכל להגשים עם צוות מקצועי שמוצמד אליכם כבר מהפגישה הראשונה, ועד החיבוק האחרון לאורחים שלכם.

חווית אירוח

Arca מציעים לכם חוויית אירוח הנפרסת גם בחצר הצמודה לים וגם באולם. אנו מעמידים לרשותכם את דופלקס הקיץ, שהינו מתחם אירוח חיצוני לטובת קבלת הפנים באירוע שלכם. מדובר על מתחם דו מפלסי המשקיף לים, כאשר כל מפלס מעניק משב רוח מרענן ושונה. לצד זה, לטובת אירועי החורף, נוכל להשמיש עבורכם את המפלס העליון עם מרפסות המשקיפות אל הים. האירוח בקיץ ובחורף גם יחד, הינו אירוח עילית, המשלב בתוכו אלמנטים צעירים ודינאמים עם חוויית אירוח שטרם הכרתם!

האולם הפנימי

את המשך החגיגה שלכם נעתיק אל האולם הפנימי. כל האיבזור באולם – החל מהבר, דרך המזנונים ועד מערכות ההושבה, הינם מודלוריים וניתנים לניוד ממקום למקום. המשמעות? עורכים ומפיקים לכם את האירוע שלכם על פי המידות המתאימות לכם בלבד. לאחר איפיון האירוע לסוגו וכמות המוזמנים שלו, יעניק לכם הצוות המקצועי ב- Arcaקשת פתרונות, שיבטיחו את שביעות רצונכם ואת הצלחת האירוע שלכם.